Hakkımızda

1989 yılında ticari faaliyetlerine başlayan firmamız 1996 yılından itibaren anne ve bebek sektöründe hizmet vermeye başlamış bu tarihten itibaren misyonumuz bebek güvenliğini ve sağlığını önde tutarak, zararsız, kaliteli, sektördeki en iyi markaları mağazamızda ve internet sitemizde bir araya getirerek hizmet vermeyi düstûr edinmiş, bebeğiniz bebeğimizdir anlayışıyla hareket etmişizdir. Bu hareketimiz 2007 yılında bir yol daha alarak sizlere yüzyüze sunduğumuz hizmeti internet ortamına taşıyarak ebebegim.com ile sizlere sunmaya devam etmekteyiz. 

Bebek arabası, oto koltuğu, ana kucağı, beşik, oyun parkları, yürüteçler, mama sandalyesi gibi araç gereç ürünlerinden biberon ve emziklere, oyuncaklardan, telsiz ve akülü arabalara, sağlıklı yaşam ürünlerinden bebek giyim tekstil ve bebek odası mobilyasına kadar geniş ürün gamıyla onlarca marka ve binlerce ürün çeşitliliğine sahip mağazada, prematüre bebekler için de ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Hedefimiz
ebebegim.com olarak hedefimiz, anne adayları ve annelerin ihtiyaç ve beklentilerinizi hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla en iyi şekilde karşılayarak uygun fiyatlar ile memnuniyetlerini sağlamaktır.

Değerlerimiz
Kaliteli hizmet sunmak
Samimi ve şeffaf olmak
Yenilikçi olmak
Güler yüzlü olmak
Sonuç odaklı olmak
Yenilikçi olmak
Hoşgörülü olmak
Gelişim odaklı olmak
Çevreye duyarlı olmak